Przemek Corso Logo


Konferansjer

"ON JEST TAK DOBRY, ŻE W KOŃCU ZACZNIEMY MU PŁACIĆ"

Prowadziłem od wielkich imprez masowych,poprzez duże eventy w centrach handlowych, po prywatne imprezy pracownicze, firmowe oraz eventy skierowane dla rodzin i dzieci.

Nigdy nie prowadziłem żadnego wesela. Poza swoim…

Przez ostatnie lata miałem zaszczyt dzielić mikrofon na scenie i uczyć się od takich osób jak m.in. z Jacek Kawalec, Kevin Aiston, Paolo Cozza, Krzysztof Skiba, Bilgune Ariunbataar, Piotr Cyrwus, Conrado Moreno, Kasia Cichopek, Wojciech Cejrowski, Jarosław Kret, Tomasz Raczek, Olivier Janiak i Marzena Kipiel-Sztuka.

Mało?

Moja pasja to koncerty. Od 2012 roku zorganizowałem, albo współorganizowałem koncerty takich artystów jak m.in. Sasha Boole, LemOn, Future Folk, Natalia Szroeder, Ewa Farna, Kasia Kowalska, Robert Janowski, Anna Wyszkoni, BRAThANKI, Golec uOrkiestra, Czesław Śpiewa, Cezik & KlejNuty, Peter J. Birch, Łukasz Zagrobelny, Ewelina Lisowska, Mesajah, Dawid Kwiatkowski, Tercet Egzotyczny, Szymon Wydra, RED LIPS, Stahursky, Gabriel Fleszar, Donatan i Cleo, Doda, Mrozu, Jarecki, BRK i GrubSon.

Miałem też zaszczyt zapowiedzieć każdego z ww artystów. Niech to będzie dowód na to, że mam więcej szczęścia niż rozumu...Przebojowa seria przygodowa Przemka Corso

JUŻ W SPRZEDAŻY

"Pierwsze książki Pana Corso (Studium w czerwieni, Maraton) były OKROPNE. Radziłem, żeby nigdy więcej nie pisał. On mi na to, że tak samo mówi jego babcia. Gdy podarował mi swoją trzecią książkę, wciągnęło mnie od razu: „Podziemne Miasto”, czyli przygodowa opowieść o niejakim Karczu. Zapytałem, czy ma tego więcej i wówczas dostałem maszynopis kolejnej części. Przeczytałem jednym tchem! Dzwonię do Autora i pytam: chce Pan, bym został Pańskim wydawcą? Bo ja chcę! Podpiszemy kontrakt, Pan będziesz pisał, a ja będę się wylegiwał na Hawajach. W ten sposób zostałem wydawcą Pana Corso i cyklu książek o archeologu."

Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski

Konferansjer

"ON JEST TAK DOBRY, ŻE W KOŃCU ZACZNIEMY MU PŁACIĆ"

Autor

"TO PAN NAPISAŁ? A NIE WYGLĄDA PAN..."

Lektor

"GŁOS RADIOWY... I URODA TEŻ RADIOWA..."Moje Książki

"ODRADZIŁEM TEMU PANU BY PISAŁ..."

Rahim - Ludzie z tylnego siedzenia - Przemek Corso

Serca Twego Chłód

Jedno miasto. Miłość. Mrok. Ktoś musi zginąć, aby żyć mógł ktoś.
Jaką zapłacilibyście cenę, żeby udawać szczęśliwą rodzinę z Instagrama?
Kuba jest bezwzględnym seryjnym mordercą. Tym razem jednak to nie on grasuje w Warszawie. To ktoś inny zabija, rzucając mu okrutne wyzwanie, zagrażając całej jego rodzinie.
Jak daleko Kuba będzie musiał się posunąć, żeby ratować swoją ciężarną żonę i fasadę szczęśliwego życia? Czy tak naprawdę w ogóle mu na tym zależy? I co ważniejsze, czy pomoc uzależnionego od narkotyków i alkoholu szwagra z policji, który od lat próbuje go zdemaskować, nie będzie dla niego jeszcze bardziej niebezpieczna niż porywający i katujący młode kobiety „Pan Żartowniś”?
Konfrontacja jest nieunikniona, a jedynym ratunkiem może się okazać nie dobro... tylko pożerający wszystko na swojej drodze mrok.

Rahim - Ludzie z tylnego siedzenia - Przemek Corso

Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia

Nie zawsze musisz prowadzić. Czasami ważniejsze jest to, kto z tobą jedzie.

RAHIM, współzałożyciel legendarnej Paktofoniki i Pokahontaz, ojciec i szara eminencja wytwórni MaxFloRec, po raz pierwszy opowiada szczerze o swoim życiu, hip-hopie, dorastaniu na Śląsku, spełnianiu marzeń i budowaniu muzycznej kariery. Od pierwszych bitów klejonych na amidze 1200 w rodzinnym mieszkaniu w Mikołowie, przez nagrywki z 3-X-KLANem, Kalibrem 44 i fenomenalny sukces Paktofoniki, aż po solową karierę, powstanie Pokahontaz, niecodzienne kolaboracje i własną wytwórnię MaxFloRec.

Ta książka to wyczerpująca opowieść o miłości, przyjaźni, pakcie przy dźwiękach głośnika, a także nieuczciwych wydawcach i dzikim muzycznym rynku lat 90, w którym albo byłeś twardy, albo zostawałeś pożarty i kończyłeś z długami. Przeczytasz w niej o kulisach pracy nad kultową „Kinematografią”, śmierci przyjaciela, szaleństwie, które nastało po premierze filmu „Jesteś bogiem”, budowaniu własnej muzycznej tożsamości, pożegnaniu z przeszłością, o honorze i zaczynaniu wszystkiego od nowa, a także o Pokahontaz, nowych brzmieniach, promowaniu młodych artystów i całkowicie nowych projektach.

To szczera spowiedź i podsumowanie ponad 20 lat życia pełnego muzyki, ciekawych opowieści, spotkań i ludzi. To książka faceta, który dużo osiągnął, jednocześnie nigdy nie zapominając o tych, których ma wokół siebie. I o osobach, które pomagały mu tworzyć i nieustannie przeć naprzód. O tych wszystkich, którzy są tacy jak on.

Miasto Tajemnic - Przemek Corso

Grubson - Na Szczycie

Czy można zaplanować swoje życie? Ile tak naprawdę kosztują decyzje które podejmujemy? Jaką cenę mają talent i spełnione marzenia? Jak ważna jest odpowiedzialność za słowa? Czym tak naprawdę jest rodzina? Czy wszystko w dzisiejszych czasach jest na sprzedaż? Jak pogodzić życie w trasie z byciem mężem i ojcem? Co się dzieje, kiedy po pracy trzeba wrócić do domu?

Poznajcie GrubSona, chłopaka z Rybnika!

To nie jest biografia! To opowieść o ciężkiej pracy i muzycznej drodze na szczyt... oraz wszystkim tym co jest później. Zabawna i inspirująca, choć czasami słodko-gorzka i zmuszająca do refleksji.

Dwuliniowa narracja oraz rozmowy z rodziną, bliskimi współpracownikami i artystami. O GrubSonie, jego życiu i decyzjach które podjął. Przede wszystkim jednak o pracy i drodze, którą trzeba pokonać, żeby spełnić marzenia.

Miasto Tajemnic - Przemek Corso

Miasto Tajemnic

Robert Karcz - awanturnik i złodziej zabytków - teraz nie ma lekko: po incydencie w Tunezji jego tożsamość i nielegalny sposób na życie zostały ujawnione w mediach, a Karcz spalony w branży. Niecodzienna prośba od znajomej zabiera go w całkowicie nowe miejsca - do Czeladzi i Będzina. Tam Karcz wpada na trop tajemnicy sięgającej czasów II wojny światowej. Czy będzie to szansa na powrót do branży? Tajemnice, zabytki i kosztowności oraz pożar stulecia.

Nie musisz szukać tajemnic, one same cię znajdą! Tylko uważaj żeby się nie poparzyć!

Podziemne Miasto - Przemek Corso

Podziemne Miasto

Robert Karcz - archeolog i awanturnik. Po niebezpiecznym incydencie podczas wykopalisk w Egipcie zostaje ewakuowany do Polski. Lepiej, żeby czas jakiś posiedział cicho - dlatego zatrudnia się jako nauczyciel historii w legnickim gimnazjum. Poznaje tam miejscowych pasjonatów historii i pod ich wpływem zaczyna interesować się przeszłością Legnicy. Pewnego dnia dosłownie zapada się pod ziemię...

Nie musisz szukać przygody, ona sama cię znajdzie! A wraz z nią mroczne tajemnice, śmiertelne niebezpieczeństwo i… niezapowiedziane kartkówki.

Miasto Złodziei - Przemek Corso

Miasto Złodziei

Robert Karcz – awanturnik i złodziej zabytków. Od kilku miesięcy ukrywa się jako nauczyciel historii w legnickim gimnazjum, ale nie umie żyć spokojnie. Duże kłopoty zaczynają się, gdy poznaje bezwzględnego pana Devraux i wpada na trop zaginionego konwoju złota. Kto odnajdzie Złoty Konwój? Karcz, Devraux, a może jeszcze ktoś? Kim są tytułowi złodzieje?

Nie musisz szukać kłopotów, one same cię znajdą! A wraz z nimi kolejna przygoda, ciemne interesy i… pies, który demoluje mieszkania.

Miasto z Gliny - Przemek Corso

Miasto z Gliny

Robert Karcz, archeolog, awanturnik i złodziej zabytków. Najpierw musiał uciekać z Egiptu, potem z Legnicy, teraz trafił do Tunezji... Sahara, wykopaliska, poszukiwacze skarbów, międzynarodowe gangi handlujące dziełami sztuki: Rosjanie, Japończycy, Francuzi... Będzie gorąco - w końcu rzecz dzieje się na pustyni.

Nie musisz szukać bandytów oni sami cię znajdą! A wraz z nimi żar, skwar, udar, pragnienie i... wielbłąd, który żre mapy.

Podziemne Miasto - Przemek Corso

Maraton

Każdy z nas marzył o tym, żeby chociaż raz wywrócić swoje życie do góry nogami. Zniszczyć coś i zacząć budować od nowa. Autor bezkompromisowo kreśli obraz bohatera reprezentującego całe pokolenie ludzi, którzy biegną, ale sami nie wiedzą gdzie. Pokolenie ludzi bez matek i ojców, rzucone samopas, powszechnie głoszących uniwersalne prawdy o życiu. Pokolenie Maratończyków – Niewdzięczników, którzy tak naprawdę gubią się we własnym psyche. Pokolenie, które warte jest tyle samo, ile ich w pełni zaktualizowane telefony komórkowe. Deo zderzył się z niewidzialną ścianą. Niektórzy mogliby uznać jego życie za spełnione marzenie, ale on czuje tylko gniew. Stoi w miejscu i coraz bardziej zaczyna się dusić. Poczucie osaczenia z każdą chwilą staje się coraz bardziej przytłaczające. Zachlać się na śmierć? Uciec? A może w ostatnim histerycznym ruchu spróbować przebić się na drugą stronę? Nie jest to łatwa decyzja, szczególnie w sytuacji w której okazuje się, że garnitur stał się twoją drugą skórą, a krawat - od lat zaciskającą się coraz bardziej pętlą. Przerażająco wnikliwy dramat psychologiczny.

Podziemne Miasto - Przemek Corso

Studium w czerwieni

Powieść kryminalna, w której wyjaśnienie zagadki nie dla wszystkich będzie zakończeniem historii. Tajemnicze morderstwo kilkuletniego chłopca bez tożsamości to sprawa, która wstrząsa Londynem, a jego zwłoki po sekcji i próbach identyfikacji nazywane przez lekarzy studium w czerwieni to dowód na to, że czasami zagadka ważniejsza jest od rozwiązania. Tylko co z tym wszystkim wspólnego mają Arthur Conan Doyle, Sherlock Holmes i uzależniony od narkotyków syn komisarza, który dopiero co wyszedł ze szpitala po kolejnej próbie samobójczej?

Kontakt

"COR... COR... CO ? A JAK SIĘ TO PISZE ?"

+48 880-749-117

przemek.corso@gmail.com

ZNAJDZIESZ MNIE TEŻ TUTAJPodczas korzystania z niniejszej strony internetowej przeglądarka może zapisywać pliki cookies na dysku komputera odwiedzającego. Użytkownik może samodzielnie i w każdym czasie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa Media Wizard